Arnavutköy
Arnavutköy Haraççı’da Tır Kazası Reviewed by Momizat on . Arnavutköy İlçesi'ne bağlı  Haraççı'da Araça muayene istasyonu yolu üzerinde dün meydana gelen kazada,bir tır ile çarpışan kamyonette bulunanan 4 kişi yaralandı Arnavutköy İlçesi'ne bağlı  Haraççı'da Araça muayene istasyonu yolu üzerinde dün meydana gelen kazada,bir tır ile çarpışan kamyonette bulunanan 4 kişi yaralandı Rating:
You Are Here: Home » Arnavutköy'den Haberler » Arnavutköy Haraççı’da Tır Kazası

Arnavutköy Haraççı’da Tır Kazası

Arnavutköy Haraççı’da Tır Kazası

Arnavutköy İlçesi’ne bağlı  Haraççı’da Araça muayene istasyonu yolu üzerinde dün meydana gelen kazada,bir tır ile çarpışan kamyonette bulunanan 4 kişi yaralandı.Yaralılardan biri yoğun bakımda.

Kaza da bir beton firmasına ait 34 GA 04 90 plakalı tır ile 34 FP 0882 plakalı kamyonet çarpıştı.

Kaza da kamyonette bulunan Osman Düner, Şahap Er, Güney Yalnız ve Sait Akar ağır yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye sevk edildi. Ağır yaralanan 4 kişi Arnavutköy Devlet Hastanesine kaldırıldı. Görgü tanıklarının ifadesine göre yaralıların aracın ön koltuğunda 4 kişi oturdukları ve tırın da oldukça hızlı olduğu açıklandı .

Tır kamyonete çarptıktan sonra 100 metre ileride , yol kenarında bulunan ağaçları da devirerek bir evin bahçesinde ancak durabildi.

“AMBULANS GEÇ GELDİ

Olayı gören vatandaşlar ise ambulansın geç gelmesinden yakınarak yaklaşık 40 dakikalık bir gecikmenin olduğunu bu zaman diliminde yaralıların yerlerde yattığını beyan ettiler.Olay yerine ilk ulaşan ve müdahale eden ise itfaiye oldu.

HABER VİDEOSU

 

 

 

Haber Kaynak:arnavutkoyden.com

Yorum yapın

© 2011 vemte tasarım tarafında kurulmuştur.Tüm hakları saklıdır ArnavutkoyHaber.net

ste k